MPS Novērtēšana

Veiksmīga novērtēšana sākas ar to prasību definēšanu, kas nepieciešamas, lai gūtu panākumus. Tiešais vadītājs ir vispiemērotākais nepieciešamo prasmju noteikšanai: viņš / viņa zina pārzina amata mērķus, darba apstākļus, darba vidi un kolēģus.

Mēs analizējam visu kritērijus un izvēlamies piemērotākās metodes katrai novērtēšanas situācijai. Kad mēs veicam vairākus novērtējumus, mēs varam apkopot rezultātus un sistemātiski parādīt, kāda veida prasmes mūsu klienta uzņēmums vēlas iegūt, atlasot personālu.

MPS uzticamās novērtēšanas metodes sniedz salīdzināmus datus par kandidātu kompetencēm, stiprajām pusēm un attīstības jomām. Panākumi ir atkarīgi no motivācijas, tiem ir nepieciešamas noteiktas kompetences/iemaņas un tie materializējas caur tādu darba stilu, kas atbilst konkrētai vakancei. Mēs novērtējam šos parametrus ar anketām, testiem un intervijām, kā arī uzdodot dažādus papildus uzdevumus.

Ja Jums ir vajadzīgi talantīgākie kandidāti, sazinieties ar mums, lai uzzinātu sīkāku informāciju.

Mūsu pieredze Jūsu rīcībā

Mūsu novērtēšanas metodes sniedz salīdzināmus datus par kandidātu kompetencēm. Mēs ne tikai pārbaudām kandidātus - mūsu pieredzējušie konsultanti novērtēšanā iegūto informāciju pielieto tā, lai tā atbilstu Jūsu uzņēmuma vakances prasībām.

MPS zināšanas balstās uz nozares izpratni un skaidru novērtēšanas perspektīvu, ko sniedz iegūtā apmācība un pieredze . Jūsu konsultanta atbalsts ir visa MPS profesionālā pieredze- mūsu plašās kompetences iet roku rokā ar nozares labāko praksi.

Dariet mums zināmus Jums nepieciešamos novērtēšanas mērķus, un mēs liksim kopā savus komandas spēkus, lai Jūsu prasības izpildītu pēc iespējas precīzāk.

Novērtēšana pastiprina laba darba devēja tēlu

Mēs apkopojam atsauksmes no kandidātiem, kuri ir regulāri piedalījušies MPS novērtēšanā. Mēs lepojamies ar apmierinātiem kandidātiem un mūsu draudzīgo, profesionālo pieeju, kas sniedz atbalstu personāla procesiem mūsu klientu uzņēmumā un Darba devēja tēlam.

Rūpīgi sagatavot atgriezeniskā saite lēmuma pieņēmējiem nodrošina to, ka visi novērtēšanas dati ir pieejami, lai atbalstītu lēmuma pieņemšanu. Arī kandidāti, pēc savas izvēles, saņem atsauksmes, kuras pēc tam var izmantot savai attīstībai. Mūsu atlasītajiem kandidātiem mēs varam piedāvāt arī koučinga pakalpojumus, lai veicinātu viņu jaunās karjeras uzsākšanu.

Augstākās vadības novērtēšana

Augstākās vadības novērtēšana pastiprina laba darba devēja tēlu. Atlases procesā tā apstiprina to, ka vadītājam piemīt tās spējas, kompetences, perspektīva un prasmes, kas nepieciešamas, lai sasniegtu izvirzītos mērķus.

Augstākās vadības novērtēšana palīdz sasniegt stratēģiskos mērķus darba vietā. Tas tiek panākts, nosakot vadības atbilstību tās lomai, atbalstot labas vadības un līderības kultūras izveidi, palīdzot stiprināt vadības un līderības nepārtrauktu attīstību.

Pārzinot savas stiprās un vājās puses, vadītāji rada veselīgu pamatu sevis izzināšanai, kas ir viens no galvenajiem veiksmīgas vadības faktoriem. Sevis izzināšana veicina arī nepārtrauktu turpmāku attīstību.

Darba operatīvās vides un biznesa kompetenču apvienojums ar personīgajām un profesionālajām prasmēm rada stabilu pamatu, uz kura mēs balstām savu kompetenci, izvērtējot un attīstot līderus gan kā individuālas personības, gan kā vadības komandas locekļus.

Dariet mums zināmus Jums nepieciešamos novērtēšanas mērķus, un mēs liksim kopā savus komandas spēkus, lai Jūsu prasības izpildītu pēc iespējas precīzāk.