MPS Personāla Atlase

MPS personāla atlases pakalpojumi palīdz Jums atrisināt visus izaicinājumus, kas saistīti ar personāla piesaisti. Mūsu speciālisti ir Jūsu rīcībā vienmēr – gan atlasot vienu speciālistu, gan palīdzot radīt uzņēmuma personāla atlases stratēģiju. MPS personāla atlases risinājumi ir personāla atlase, izsludinot atklātu konkursu un tiešā meklēšana.

Mēs spējam atrast Jums piemērotus darbiniekus visos organizācijas līmeņos, ļaujot Jums koncentrēties savam pamata biznesam. MPS Personāla atlase nodrošina saviem klientiem veiksmīgu atlases procesu, kas uzlabo viņu kā darba devēju tēlu.

Mēs vienmēr pielāgojam atlases procesu mūsu klientu vajadzībām. Jauna darbinieka nolīgšana ir liels ieguldījums uzņēmumam. Tāpēc mēs esam radījuši unikālus atlases instrumentus, kas ļauj mūsu klientiem atrast pareizo cilvēku vakantajai amata vietai.

Personāla atlase, izsludinot atklātu konkursu

Personāla atlase, izsludinot atklātu konkursu,būs labākais risinājums, ja

  • Jūsu uzņēmums vēlas reklāmu vai sava zīmola stiprināšanu
  • Jūsu uzņēmums vēlas koncentrēties uz savu pamatbiznesu un ienākumu gūšanu
  • Jūsu uzņēmums vēlas samazināt riskus, kas saistīti ar atlases procesu

Darba devēja tēls ir īpaši svarīgs gadījumos, kad notiek sacensība par talantīgāko darbinieku. Redzamība pareizi izvēlētā medijā ar sludinājumu, kas rada interesi, ir nenovērtējams ieguvums vēlamās mērķauditorijas uzrunāšanā. Pievilcīga mediju koncepcija rada pievilcīgu darba devēja tēlu, kā arī sasniedz tos cilvēkus, kuriem piemīt nepieciešamās kompetences, bet kuri nav aktīvi darba meklētāji.

Sludinājuma publicēšana ietaupa klienta līdzekļus! Pareizi mērķēts un interesants sludinājums vecicina pozitīva darba devēja tēla veidošanos un uzņēmuma zīmola stiprināšanu. Kad atlases procesu organizē personāla atlases eksperti, neveiksmīgas atlases iespēja ievērojami samazinās. Novērtēšana, kas ir MPS personāla atlases procesa sastāvdaļa, veicina izvēlētā kandidāta koučinga procesu, kas savukārt paātrina viņa adaptēšanos jaunajā darba vietā. Tādējādi rūpīgi veikts atlases process sniedz ātru atdevi no tajā ieguldītajiem finansu līdzekļiem.

Visiem mūsu pakalpojumiem sniedzam garantiju

MPS sniedz patiesu pievienoto vērtību gan savam klientam, gan kandidātiem. Mēs nodrošinām lēmumu pieņēmējus ar vērtīgu atgriezenisko saiti par situāciju darba tirgū. MPS darbinieku novērtēšana palīdz nodrošināt labāko izvēli saskaņā ar organizācijas stratēģiskajiem mērķiem. Mēs nepametam klientu vai izvēlēto kandidātu pēc veiksmīga darbā pieņemšanas procesa, mēs sniedzam atbalstu, lai atvieglotu darba uzsākšanas procesu.

Mūsu mērķis ir atrast labāko kandidātu ātri, efektīvi un bez liekiem apgrūtinājumiem mūsu klientam. MPS starptautiskais tīkls ļauj veikt personāla piesaisti uz/no ārvalstīm.

MPS tiešā atlase ir vispiemērotākā, kad

  • Darbā pieņemšanas procesam jānorit pēc iespējas ātrāk un ir nepieciešama efektīva saziņa ar labākajiem kandidātiem
  • Vajadzīgs jau gatavs pakalpojums
  • Jūs nevēlaties zaudēt atlases kvalitāti, par spīti steidzīgumam

Izmantojot savas datu bāzes un saziņas tīklus, MPS ātri atrod tos potenciālos kandidātus, kuri aktīvi meklē jaunus profesionālus izaicinājumus. Ja nepieciešams, mēs organizēsim visu atlases procesu, ieskaitot kandidātu- finālistu izvēli. Mēs atradīsim vispiemērotāko personu konkrētajai vakancei pat saspringtos laika termiņos.

Tiešā meklēšana apvieno tās headhuntinga un atklātās atlases priekšrocības, kas ir visefektīvākās mērķa grupas sasniegšanā. MPS mediju kompetence aptver tradicionālos informācijas kanālus un sociālos medijus. Headhuntinga aspektstiešajā meklēšanā ir īpaši vērsts uz tiem potenciālajiem kandidātiem, kuru kompetence un darba pieredze atbilst konkrētajai vakancei. Tādējādi izvēlētais cilvēks ātri adaptēsies jaunajā darba vietā.

Tiešās meklēšanas mērķis nav tikai vakantās darba vietas aizpildīšana, bet – labākā atbilstošā kandidāta atrašana. Pirms prezentēšanas klientam, kandidātu piemērotība, tiek noteikta ar interviju un novērtēšanas procesa palīdzību, tādējādi neatbilstoša darbinieka rekrutēšanas risks samazinās.

 

   Executives can access career resources at BlueSteps.

BlueSteps, the confidential career management service of the Association of Executive Search and Leadership Consultants (AESC), provides executives with best-in-class career management solutions to assist them in planning their career, tracking their goals, and increasing their visibility to AESC member executive search firms in 70+ countries.

Get started at BlueSteps.