MPS uzņēmumu grupa

MPS ir Somijas uzņēmums, kas sniedz pakalpojumus vadības un stratēģisko personāla risinājumu jautājumos. Darbojoties jau 40 gadus, mēs zinām, ka laba vadība un motivēti darbinieki ir tie, kas veido veiksmīga biznesa pamatu.

Starptautiski mēs darbojamies savos birojos Baltijas valstīs, Zviedru un Ķīnā. Kopā ar mūsu starptautisko tīklu Panorama Search and Career Star Group mēs piedāvājam risinājumus mūsu klientiem gan Somijā, gan citur ārvalstīs.

Go to MPS Corporate site >>

Vērtīga izaugsme visiem

MPS sniedz atbalstu personīgo un komandas stipro pušu transformēšanai reālos rezultātos visos darba dzīves etapos. Mēs uzskatām, ka tieši cilvēki ir tie, kas rada atšķirīgus rezultātus. Tāpēc mūsu uzņēmuma sauklis ir: Because companies are made up of people™ ( Jo uzņēmumus veido cilvēki).

MPS risinājumi vienmēr ir bijuši balstīti uz motivētu ekspertu darbu, kuru atbalsts ir 40 gadu pieredze efektīvas un atbildīgas personāla pārvaldības prakses attīstīšanā. Mūsu kompetence apvieno stabilu darba vides izpratni ar padziļinātām zināšanām par mūsdienu izaicinājumiem biznesā. Mūsu iedvesma slēpjas cilvēkos – katram īpaši labi padodas kāda noteikta lieta. Tieši tāpēc mūsu misija ir radīt vērtīgu attīstību visiem.

Patiesa partnerība

Mūsu darbības pamatprincips ir konfidencialitāte un interaktīva partnerība, kurā mēs strādājam, lai sasniegtu mūsu klientu mērķus. Mūsu mērķis ir sasniegt tādus rezultātus, kas ir orientēti uz cilvēkiem un atbildīgi, piedāvājot ilgtermiņa risinājumus.

 

MPS Enterprises Ltd and its offices in China, the Baltics and Finland is a proud member of Panorama Search.

  

MPS Enterprise Ltd. is a proud member of AESC and commits to the AESC Code of Professional Practice and Standards of Excellence.